Hali! Bocsánat, hogy a múlthéten nem hoztam részt, de az egy hét kimaradás után sokat kellett tanulnom. Pénteken moziban voltak -kitaláljátok mit néztem? Hát természetesen A Szürke Ötven Árnyalatát! Mindegy is... Remélem a Borzalom Valentin nap nem mindenkinek olyan unott volt mint nekem, ha pedig igen, akkor pacsi!
-Kurvára
elegem van belőled! Azt hiszed tiéd az egész világ, de ki kell ábrándítsalak,
hogy vannak rajtad kívül más emberi lények is, akik talán nem kíváncsiak rád.
Fogd már fel végre, hogy valakit kurvára idegesített a pasid. Ha kinyitottad
volna a szemed, észrevetted volna az igazat, de elvakított a szerelem rózsaszín
undorító masszája.-ordítottam magamból kikelve.
-Te
csak ne mondd meg nekem mit csináljak, mert kurvára nem értesz semmit! Neked
minden tökéletes, van egy barátod aki szeret, van egy testvéred, vannak
szüleid, akik szeretnek, de én egyedül vagyok. Nincs testvérem, a szüleim sosem
ismertem, és barátom sem volt még soha. Christian is csak kihasznált, de senki
sem ért meg, mert mindenki boldog, csak én nem!-sírta el magát Kenzie.
-Nem
vagy egyedül De pont ezzel taszítasz el mindenkit magadtól. Próbálunk terelni
arrafelé, amerre jó lenne, de nem hagyod.
-Megmondanád
mégis hol lenne nekem jó? Hogy mégis ki az, aki mellett boldog lennék?-nézett
rám dühösen.-Látod? Nem tudsz. Mert nincs olyan.
-Michael,
te idióta! Fülig beléd van zúgva, de Chris annyira elvarázsolt, hogy nem vetted
észre.-tört ki belőlem.-Hupsz!-kaptam a szám elé a kezem. O-o. Mikey kinyír
engem!
-Helló!
Itt a világ négy legtehetségesebb embere.-nyitott be Mikey az ajtón.-Illetve
egy tehetséges, egy elmegy, egy tűrhető, meg Ash.
-Hé!-háborodott
fel az utoljára ’említett’.-Mondd meg neki, hogy én is tehetséges vagyok.-bújt
hozzám nyafogva. Mint a gyerekek, de komolyan.-Nem mondasz semmit?
-Nem
kap levegőt, te ész.-vette észre pirosodó levegőhiányos fejem Luke.
-Ja,
bocs.-engedett el azonnal. Hatalmasat szívtam a levegőből, teleengedve a tüdőm,
majd kifújtam azt.-Ne haragudj.-biggyesztette le alsó ajkát. Oh, lehet rá
haragudni? Igen! Majdnem megfojtott…
-De
haragszom. Haragszom rád, Kenzie-re, haragszom Mikey-ra, haragszom
mindenkire.-jelentettem ki.
-Rám
miért?-kérdezte Mikey.
-Várj,
az most fontosabb, hogy rám miért?-mutatott magára Calum.
Megforgattam
a szemem, majd egy ’mindegy’ sóhajjal bevonultam a Logannal közös szobánkba.
Bebújtam a takaró alá, magzatpózba vágva magam, és csak hallgattam a
szuszogásom. Eszembe jutva, hogy tegnap letöltöttem a telefonomra a Szürke Ötven
Árnyalata pdf-jét, előkaptam az említett tárgyat, és az említett könyvet
kezdtem el olvasni. Mivel nemsoká itt a film premiere, gondoltam még azelőtt
kiolvasom, hogy megnézném, mert nem szeretem utána elolvasni a könyveket, az
úgy nem olyan… Persze aki még nem járt úgy, hogy előbb látta a filmet, és csak
azután olvasta el a könyvet, az nem tudja milyen. Sajnos én jártam úgy, és hát nem haladtam a
könyvvel olyan gyorsan, mert ugyebár tudtam mi a vége, és nem ment olyan
’beszippantott, mert izgulok mi lesz a vége’ módon. Szóval –bár annyira nem
szeretem ezt a fajta formáját az olvasásnak-megnyitottam a könyvet, és belekezdtem.
Úgy
az ötvenedik oldalnál járhattam, amikor nyitódott az ajtó, majd csukódott.
Lépteket hallottam, majd besüppedt mellettem az ágy. Egy kéz siklott a
fenekemre, én meg reflexből oldalba rúgtam a tulajdonost. Persze csak enyhén,
mert nem akartam sem az én lábam, sem a kéz tulajdonosának a bordáját, sem
bármi mást eltörni.
-Meg
mertél rúgni?-rántotta le rólam a takarót Ash. Igen, rájöttem, amikor
megszólalt. Egy zseni vagyok… vagy valami olyan.
-Igen.-tettem
le a telefonom. Felé fordultam, így megláttam pimasz mosolyát. Oh, jaj.
Kuncognom kellett erre, természetesen Ash azt hihette más miatt, így hirtelen a
hátamra lökött, és fölém támaszkodott.
-Szóval.
Mi a baj?
-Ahj,
minden. Kenzie teljesen maga alatt van, amiért kiderült, hogy Christian –nem az
a Christian, amelyik a könyvben van-csak kihasználta, és véletlen dühömben
kikotyogtam, hogy Mikey szerelmes belé, akkor meg jöttetek ti, és… Li mindig
tudja mit kell tenni, de most nincs itt. És Logan is egy barátjával
találkozott, és majd csak a koncerten látom, Elisa is majd csak a hangpróbára
jön, és… Nem tudom.
-Hát…én
itt vagyok. Nekem kiöntheted a szíved.
-Tudom.-mosolyodtam
el.-De most nincs kedvem lelkizni.-húztam el a szám.
-És
mihez lenne?
-Lezuhanyozni.
Aztán reggelizni valamit, majd indulunk az interjúra. Utána próba, koncert,
aztán aludni fogok.-gondolkoztam el.
-Zuhany.
Jól hangzik.
-Te
addig mit csinálsz?-célozgattam, hogy egyesül óhajtok zuhanyozni.
-Hehehe.
Amolyan
’ezt megszívtad’ nézéssel pillantottam rá, mire megforgatta szemeit. Elfojtottam
egy vigyort, és alsó ajkamba harapva bámultam fel rá.
-Imádom,
amikor beharapod az ajkad.-morogta.
-Tényleg?
És tudod én mit imádok?
-Nem.
-Azt..-húztam
mosolyra szám.-..amikor nem tehénkedsz rám!-löktem le magamról. Gyorsan
felpattantam az ágyról, és felkapva az első pólót és nadrágot meg fehérneműt a
táskámból, befutottam a fürdőbe.
-Hé,
ez nem ér.-dörömbölt az ajtón.
-De
ér!-kiáltottam vissza nevetve.
Egy
óra múlva már az interjú helyszínén voltunk, ahol egy nő várt minket. Nem
hiszem, hogy lehetett több 25-nél, barna haja lófarokba kötve, enyhe sminkje
alig volt észrevehető, de az idegesítő riporter-mosoly ott volt az arcán. Ez
hosszú lesz…
-A
szokásos kérdések előtt, szeretném, ha komolyan válaszolnátok a következő
kérdésemre. Ki, hogy fogja tölteni a Valentin napot?
-Alszok-vágtam
rá.-Minden évben ugyanaz a program. Ugyan már, ez is ugyan olyan nap, mint
bármelyik másik. Egy feleslegesen túldrámázott nap, amikor az egyedülálló
lányok olyanokat posztolgatnak a közösségi portálokra, hogy ’Erős vagyok,
egyedül is tökéletes nekem!’. Pedig belül sírnak, amiért a „Szerelem” napját
egyedül töltik. Én mindig egyedül töltöm, ez most sem lesz másképp.
-Most
az egyszer egyetértek Charlie-val. Feleslegesen aggattak mindenféle baromságot
erre a teljesen átlagos napra. Nem tudom mi olyan nagy durranás benne.
-Szóval
mindketten egyedül töltitek ezt a napot?-vonta fel szemöldökét a nő.
Hihi…elfelejtettem a nevét. Hupsz.-Pedig nem egy pletyka röppent fel rólad és
Ashtonról, miszerint újra együtt vagytok.
Hát
persze. Már vártam, hogy megkérdezze.-Öhm… Igazából nem tudom mit kellene
mondanom, még a menedzsment nem mondott semmit, bár sose azt mondom amit
kellene, szóval. De sokat gondolkoztam ezen, és azt hiszem sejted, hogy mi a
helyzet. Nem akarok hazudni a rajongóknak, mert nagyon fontosak nekem. A zene
az életem, és nélkülük nem csinálhatnám azt, amit szeretek. Persze sok más is
fontos nekem, például Ash. Nagyon szeretem, és örömmel mondhatom, hogy igen,
újra együtt vagyunk.
-Nahát.
Sok boldogságot nektek.-mosolygott kedvesen(!).-És te, McKenzie? Hogy állsz a
kapcsolatok terén?
-Oh,
hát… Egy srác a suliból randira hívott, de kiderült, hogy ez nem jönne össze. De
csüggedni sincs időm, már is jön a következő.-nevette el magát.-Meglátjuk hogy
alakul a dolog.
-Akkor
neked sok szerencsét kívánok, és adjátok át jókívánságaimat Elisa-nak és
Dannek.
-Átadjuk.-vigyorgott
rá Kenzie. Ez az akadj-le-vagy-baj-lesz vigyora volt. Ajaj…
-Remek.
Akkor jöjjenek a szokásos kérdések. Milyen a turné?




