Köszönöm a sok érdeklődést a történetem felé, mert ahogy nézegettem az oldalmegjelenítéseket, nem csak hazánkban, hanem rengetek más helyről is benéztek! Pl.:Ebben a hónapban:Egyesült Államok, Ukrajna, Németország, Kamerun, Malajzia és Oroszország.
Nagyon köszönöm!
Egy hét telt el, mióta „járunk”
Ashtonnal. Taylort tiszteletbeli negyedik tagnak fogadtuk, és amíg nálunk volt,
minden nap együtt hülyéskedtünk. Elrángattak csajos napot tartani. Vásárlás,
kozmetika, masszázs-ami annyira nem volt rossz-, de a legrosszabb az volt,
amikor berángattak egy csajos, sírós, zsepis filmre. Én szerintem bealudtam
rajta, mert az első 3 percre emlékszem, utána viszont csak az rémlik, amikor
ment a vége főcím. Beültünk kajálni, majd mentünk haza.
A „randink” végül is nem volt
rossz. Sétáltunk, beszélgettünk… néhány rajongó ugyan megtalált minket, de nem
volt vészes. Viszont az nagyon vicces volt, amikor egy kislány épp autogramot
kért tőlem, de amikor Ash odajött, megkérdezte, hogy ki ő. Én persze szakadtam
a nevetéstől, míg „barátom” bevágta a durcát, és vennem kellett neki fagyit,
hogy hagyja abba. Mint egy gyerek!
A dal készen lett, és a
videoklipet is elkezdtük. Először csak a stúdióban forgattunk, ma viszont egy
raktárban dolgozunk. Mindannyian kapunk három szerelést, ami különböző helyszíneken
lesz rajtunk. Mi hárman, a hangszereink, sok-sok graffiti, és pár kalapács,
amivel rombolunk. Az alap ötlet az volt, hogy egyedül vesznek fel minket, majd
amikor játszunk, aztán az jön, ahogy lerombolunk egy falat. Szerintem baromi jó
lesz.
-Akkor
McKenzie lesz az első, aztán jön Charlie, majd Elisa. Az utolsó lesz a fal,
előtte viszont azt vesszük fel, amikor a tetőn énekeltek. Rendben?-vázolta fel
a rendező. Egyszerre bólintottunk, és szétoszlottunk a megfelelő helyszínekre.
Én a saját sarkam felé mentem. Nagyon jó lett, ahogy a többieké is. Tükrözi a
személyiségünket. Mivel második vagyok, ezért amíg felveszik Kenziet, engem készítenek
elő.
A hajam világoskék színt
kapott, hullámosra csinálták, és szabadon engedték a hátamra omlani. Egy szürke
pólót kaptam, aminek az ujján fehér virágok vannak. Alá egy harisnyát, ami
itt-ott szakadt volt. Az összhatás tetszett. Kenzie kócos frizurája minden
pénzt megér. Sokáig nevettünk rajta. Egy egyszerű fehér-elég piszkos, így
inkább világosbarna-pólót vett fel, egy cicanacival. Li sötétlila hajjal
tündökölt, egy fekete kalappal a buksiján. Fehér pólót és fekete rövidnadrágot
kapott. Jól mutattunk!
-Charlie! Te jössz.-szólt a
rendező. Odasasszéztam a helyemre, és lehuppantam a földre. Kíváncsian néztem
fel a rendezőre.-Annyi lesz a dolgod, hogy ülsz, és énekelsz. Aztán újra, de a
koreográfiával. Rendben?
Bólintottam, majd nekikezdtünk
a munkának. Könnyen felvettük a dolgot, persze voltak bakik. Rossz szöveget
mondtam, majdnem eltaknyoltam, stb. ... Fél óra kínkeserves szenvedés után az én
részem is készen lett, szóval átadtam a helyem Linek. Megint a fodrászszékbe
kerültem.
-Kaja!-rikkantott mellettem
Kenzie. Egy pizzás doboz lengedezett a kezében, amit elmartam előle, és egy
szelet kivétele után visszaszolgáltattam neki. Jóízűen beleharaptam a
szeletembe, amitől az arcom pizzás lett. Kenzie ezt gyorsan meg is örökítette.
Ezután visszatértünk a készülődéshez. Most az jön, amikor éneklünk a tetőn.
Szürke
cuccokat kaptunk, a hajunkat pedig bonyolultra csinálták. Főleg Kenzie haja
lett állati. A hajam lófarokba kötötték, és világosítottak rajta egy kicsit.
Gondolom azért, hogy ne zavarjon. Ramones pulcsit kaptam, egy farmerrel, és
bakanccsal. Kenzie smiley pulcsit, tépett farmerrel és sportcipőt. A haja
valami fenomenális lett. Li fura fonásos haja nagyon tetszett. Rá is pulcsit
aggattak, rövidnacival és tornacipővel. Szürkén virítottunk, csak a hajunk dobta
fel színekkel. Beültem a dobok mögé, és kezembe vettem a dobverőket. Jó érzés
volt ott ülni, és a szerelmemen játszani. Li felkapta a gitárját, és
össze-vissza puszilgatta. A hangszerünk a legnagyobb szerelmünk, és néha furán
nyilvánul ez meg.
-Gyerünk lányok.-mondta
Kenzie.
Nekiálltunk ennek is. A
kamerák mindenhol ott voltak. Néha belegrimaszoltam egy-kettőbe. Az egészet úgy
fogtuk fel, mint egy bulit, így nem volt gond. A zene minden gondunkat
elfeledteti velünk, mint ahogy most is. Ütemre dobbant a szívem. Li is beleélte
magát, látszott az arcán. Kenzie hangja csak úgy szállt az éjszakában. Ja,
igen. Közben beesteledett, és pont a naplemente látszott mögöttünk. Nagyon jó
felvételek lettek szerintem.
Az
utolsó jelenet, amit felveszünk, az a fal lerombolása lesz. Az én hajam
sötétebb lett, és lilát is kevertek bele. Nagyon bejött a fonás is. Egyszerű
farmer, tornacsuka, és szürkés bajuszos-szemüveges-kalapos póló
farmermellénnyel. Kenzie piros hajat, és bele egy virágot kapott. Neki is
farmer, egy pirosas feliratos póló, de a lábbelije egy a póló színéhez passzoló
magassarkú lett. Li világosabb frizurával ücsörgött, amiben egy nagy fekete
masni díszelgett. Világoskék inget vett fe, sötétebb farmerrel, és telitalpas
magassarkút, ami az ing színével egyezett meg. Ő is kapott napszemcsit, mint
Kenzie, de Kenzien vörös rúzs, míg Lin világosabb volt. Én nem kaptam!!!
Kiharcoltam magamnak. Viszont a fülbevalója cuki volt. Olyan Elisás.
-Rendben hölgyeim. Itt a
kellékeitek.-Egy férfi a kezünkbe nyomott egy-egy bazinagy kalapácsot. Hm… Ez
tetszik.-A dolgotok annyi lesz, hogy ha azt mondom „Most!”, akkor szétveritek
azt a fal utánzatot.-mutatott egy 2-szer 2 és fél méteres falra. Elég kicsi
volt a vastagsága, gondolom csak nem egy igazi falat bontatnak le velünk!
-Ez király lesz! Végre
rombolhatok! És nem csuknak majd le érte.-örvendeztem. A csajok csak nevettek
lelkesedésemen. Szépen beálltunk, ahogy azt a rendező szépen elmagyarázta.
-Felvétel!-kiáltotta.
Mindhárman a kamerákba néztünk-ahogy azt mondták-, majd egymásra. Bólintottunk,
majd a „Most!” után, nekiestünk a falnak.
A végeredmény nagyon tetszett
mindannyiunknak, szóval összevágják és kész is a második videoklipünk! Azt
mondták a jövő hétre biztosan meglesz. És mivel nekünk immár nincs dolgunk,
haza is mehettünk.
-Szerintem nagyon ütős
lesz.-mondta Li.
-Reméljük a rajongóink is
ilyen véleményen lesznek.-kotyogott közbe Kenzie.
-Miért ne lennének? A mi
rajongóink, szóval csak bírják azt, amit mi.-vontam vállat. A hajam kezdtem
piszkálni. Tökre bejön(nek) ez(ek) a szín(ek). De Kenzienek is jó a rikító piros,
míg Li maradt a kifinomultabb a masnis lilával. Mi is lenne velem most
nélkülük. Valószínűleg otthon unatkoznék, vagy a kórházban lennék Logan
mellett. Hiányzik. És egyre kétségbeesettebb vagyok. Mi van, ha nem fog
felébredni? Ha már nem láthatom többet vadul csillogó tekintetét, amikor rám
néz? Vagy nem hallhatom nevetését? Mi lesz velem nélküle? Nem hagyhat itt.
Főleg nem most. Az életem tiszta felfordulás. Híres lettem, lett egy „barátom”-amiről
még nem is tud-, és hamarosan megjelenik az első lemezünk. Szeretném, ha az
elsők között hallaná. Szeretném, ha büszke lenne rám. Ha azt mondaná: „Ez az én
húgom!”. Szeretném, ha elkísérne majd a turnénkra-ha lesz. Szeretném, ha
mellettem lenne. Ha megvédene minden rossztól, mert ő az én bátyám, és nem
akarom elveszíteni. Túl fontos.


