Történik egy-két dolog, ami meg fogja bonyolítani a történetet-és őszintén mondom, hogy csak tegnap jutott eszembe a duett-es dolog. Tartogatok még egy, s mást. Remélem tetszeni fog.
Még egy dolog: Pénteken kijött az első albumuk!!!Én már vagy hatszor meghallgattam még másnap, amikor felkerült. Imádom! De nem is húzom tovább az időt. Jó olvasást!
Hirtelen egy nagy házban találtam magam. Nem tudom hol, vagy miért,
egyszerűen csak itt vagyok. Hangok szűrődtek ki valahonnan, én pedig kíváncsiságomban elindultam a hangok felé. Beléptem a szobába, amely első ránézésre egy nappali. Elhaladtam egy tükör előtt, és amikor belenéztem,
magamat láttam, de valahogy mégsem. A hajam barnán omlott a vállamra, és egy
szürke póló volt rajtam egy farmerrel. Ez én vagyok? Beléptem a helyiségbe,
ahol ott voltak a szüleim, a tesóm, a lányok-eredeti hajszínnel-, és meglepetésemre
a 5SOS srácok is. Mindenki mosollyal az arcán fogadott engem. Ash felállt és
idelépett hozzám, majd puszit nyomott a számra (???) és odahúzott a kanapéra.
Most mi van? Összezavarodottan néztem körbe a sok mosolygó emberkén, mert
halvány lila fogalmam nem volt minek is van itt mindenki. És miért vagyunk
ilyen idétlenül felöltözve a lányokkal? És mi a jó büdös istenért barna a
hajam? Utálom a színét! Olyan unalmasan…unalmas. Az egyik pillanatban még
ültem, a másikban pedig már álltam. Kikerekedett szemekkel néztem az előttem
térdelő fiút. Mi van?!
-Sokat gondolkoztam, hogy mikor lenne megfelelő az idő. De nem tudok
várni addig. Szeretlek, és én lennék a világon a legboldogabb, ha a feleségem
lennél. Hozzám jössz?
Sikítva ültem fel az ágyamban.
Mi a franc volt ez? Na jó, most totál beparáztam. Én komolyan ilyet álmodtam?
Mi van velem? Sose álmodom rosszat. Akkor most miért?
-Charlie. Jól vagy?-kérdezte
aggódóan Ash.
-Igen. Csak rosszat álmodtam.
Ennyi. Jól vagyok. Miért ne lennék jól? Minden a legnagyobb rendben. Nincs
semmi baj, mert az élet szép, a hajam színes, a ruháim nem unalmasan egyszerűek,
nincs gyűrű az ujjamon és minden a legnagyobb rendben!-hadartam magamat
győzködve.
-Biztos?-ült le az ágyam
szélére.
-Igen. Azt hiszem. Talán. Nem
biztos. Nem.
Ez aztán a határozottság… Maga
vagyok a magabiztosság! Ja, mégsem. Nagy levegőt vettem, és lassan kifújtam
azt. Megráztam a fejem és beletúrtam a hajamba.
-Nem tudom miért álmodtam
rosszat. Sose történt még ilyen. Vagy ha igen, akkor sem ilyen. És… akkor itt
volt Logan. De most nincs itt. Egyedül vagyok. Mint mindig.-hajtottam le a
fejem.
-Nem vagy egyedül. Csak szólj
és a világ másik feléről is idejövök ha kell.-ölelt meg.
-Köszönöm.-öleltem vissza.
-Elmondod mit álmodtál?-kérte halkan. Próbált tapintatos
lenni, amit most nagyra értékeltem.
-Nem beszélhetnénk másról?
Valamiről…bármiről.
-Rendben. Miért pont zöld a
hajad?
-Hm…Nem tudom. Most feltűnési
rohamot kaptam. Lehet, hogy holnap már full kéken, vagy lilán, esetleg egyéb
színeken pompázok. Ez a hangulatomtól függ.-magyaráztam.
-És hogy is kezdődött ez az
egész?
Nevetve meséltem el neki a
haj-minden-színben sztorit, amin ő is nevetett. De a fáradtság közbeszólt, így
-megint- aludni kényszerültünk.
Másnap reggel mindenki a
konyhában ült, és megbeszéltük a programot. Stúdió, ahol felvesszük az utolsó
dalokat, a zenei alapot pedig tökéletesítjük-én meg a profi producer-, aztán
ebédelünk, és irány vissza a stúdióba. Megreggeliztünk, majd elindultunk.
-Én belevetem magam a
munkába.-huppantam le a „székembe”.-Szia Mike!-köszöntem a mellettem lévő
széken elterpeszkedő srácot. Intett egyet üdvözlésképp. Nem túl beszédes fazon.
Belevetettük magunkat a
munkába. Elisa bent állt a fülkébe, és a dalt énekelte. Kenzie a büfébe ment
valami harapnivalóért, hisz már vagy hat órája itt vagyunk. Én a keverőpult
mögött voltam, és Mike „jobbkeze”-ként tevékenykedtem.
-Zaba.-kiáltotta Kenzie, és az
ölembe dobott egy szendvicset. Mivel a felvétel nem állhat le a közepén, azt
még végigénekelte, majd kijött, és Kenzie mellé leülve a kanapéra, nekilátott
a szendvicsének. Én csak félreraktam azt,és folytattam a munkát.
-Lányok!-rontott be Valerie.
Kíváncsian fordultunk a lihegő nő felé. Gondolom futott.-Képzeljétek, hogy most
beszéltem …Taylor Swift menedzserével. Veletek akar énekelni. És idejön, hogy
megírjátok a számot, és fel is vegyétek.-újságolta a hírt.
Elisa és Kenzie felpörögve
tárgyalták ki, én viszont visszafordultam a pulthoz, és folytattam félbemaradt
munkám. Hm…Taylor inkább pop számokat ír, én meg maradok a rock-osabb, kevésbé
tutyi-mutyi daloknál. Hogy ebből mi sül ki…
Másnapra beszéltünk meg
találkozót, de az esetlegesen becsúszó problémákkal nem számoltunk. A probléma
egyszerű. A rajongók felidegesítettek a „Ti tényleg jártok?” kérdésekkel, így
mikor hazaértünk, a bokszzsákom kezdtem püfölni- jobb mintha embereket
püfölnék, vagy a dobom, mert egyszer már jártam úgy, hogy kiszakadt. Túl erősen
rúghattam meg, mert fájni kezdett a lábam.
-Öhm… Szerintem baj
van.-bicegtem be a házba. Kínosan elmosolyodtam, és figyeltem mindenki
kétségbeesett arcát. Elisa és Kenzie a két oldalamnál fogva kísértek ki a
kocsihoz, de nem tudtunk eljutni odáig, mert Ash jelent meg.
-Itt meg mi a franc
történik?-kérdezte hülye fejet vágva.
-Azt hiszem eltörtem a
lábam.-vontam vállat.
Eltátotta a száját
meglepettségében, de azt nem tudom, hogy azért, mert ilyen lazán mondtam, vagy
azért, mert eltörtem.
-Miért állunk még mindig itt?
Már rég a kórház felé kéne menni!-csattant fel. Hirtelen felkapott, és a kocsi
felé igyekezett velem. Elisa beült velem hátulra, míg Kenzie előre Ash mellé.
-Lassíts már, mert esküszöm,
hogy megfojtalak, ha nekimész valaminek!-rángattam az ülését.
-Nyugi. De ha nekimegyek
valaminek, akkor már nem tudsz megfojtani.
-Nem érdekel. Addig
próbálkozom, ameddig újra nem éledsz, és megfojtalak!-kiabáltam.
Szerencsére egyben értünk be a
kórházba-már aki. Kerestünk egy orvost, aki hamar megvizsgált. Nem tört el,
csak megrepedt, de azért begipszelték. Addig erősködtem, míg járógipszet nem
kaptam, és így simán tudtam menni. Nem mondhatjuk le a holnapi találkozót! Ez
jó esély lehet a bandának, és nem miattam fogjuk veszni hagyni.
-Legalább nem lett semmi
baj!-mondtam.-Nézzük a jó oldalát.
-Ennek van jó oldala? Mi lesz
a koncertekkel?-esett kétségbe Li.
-Megoldom. Máskor is törtem
már el magam.-forgattam meg a szemem. Ha most pánikrohamot kap, én leütöm a
gipszemmel.
Otthon én lettem a szegény
kislány, aki nem tud semmit csinálni. Mindenki kiszolgált, pedig csak annyit
akartam, hogy békén hagyjanak. Bezzeg amikor kiakartam menni a mosdóba, zengett
a ház a lecseszésektől.
-De csak a wc-re megyek ki!
Azt akarjátok, hogy felrobbanjon a hólyagom?
Végül megengedték. Anya
viszont félóránként telefonált, hogy érdeklődjön az állatpotom miatt. Én meg
Logan felől érdeklődtem, szóval mindegy. Ash egész délután mellettem volt. Szó
szerint, mert sehova nem engedett egyedül. A délután minden másodpercében ott
volt fél méterre maximum(!) tőlem. Ami kicsit kínos volt a wc-s incidensnél…Este
hét körül jött az a fenomenális-remélem érzitek a szarkazmust(ami segíti az agy
problémamegoldó képességét)-ötlete, miszerint csináljunk twitcamot a
rajongóknak. Mondhatom, baromira örültem a dolognak. Aztán csak rávett, így
befeküdtünk az ágyamba, és a laptopot az ölünkbe véve, beizzítottuk a kamerát.
Elvoltunk vele, válaszolgattunk pár kérdésre, játszottuk a szerelmespárt-ami
nem is ment rosszul. Színésznőnek születtem! Na jó, az túlzás, de nem voltam
rossz. Olyan nyolc előtt nem sokkal, Maria szólt, hogy kész a vacsora, amin Ash
is maradt. Utána hazament-hazaküldtem-, és mindenki elvonult aludni, mert
holnap nagy nap lesz. De még mekkora…
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése