Sziasztok! El sem hiszem, a 30.fejezetnél járunk. Nem akarok sokat szövegelni, majd később. Remélem nem lett olyan rossz, bár azért ne várjatok egy hiper-szuper részt se. Majd a jövőhéten, egy extra hosszú -terveim szerint legalábbis-epilógussal jelentkezem, ahol csavarok még egyet a dolgokon. És kitartás, mindjárt tavaszi szünet!
Eltelt
egy hónap, és a lemezem már majdnem teljesen kész. Ha minden jól sikerül, akkor
a jövőhéten már a polcokra kerülhet. Két nap múlva pedig Elisa és Dan esküvője
lesz, így Ash, a srácok meg én Angliába utaztunk. Igen… anyának lett négy fia
erre a pár napra, nem hiszem, hogy legközelebb is elvállalja őket.
Egy
hónap. Egy hónapja járunk megint, és eddig minden oké. A rajongók elég jól
fogadták, napokig az ment a Twitteren, hogy ’Tudtam, hogy úgyis újra
összejönnek, mert olyan cukik együtt!’, vagy ’Vajon most mennyit kell várnunk
az újabb szakításra?’. Remélem jó sokat.
Tegnap
este után újra álmodtam. Nem nagyon emlékszem rá. annyi maradt meg, hogy volt
egy gyerekem (?), meg egy idegen férfi, fogalmam sincs kicsoda, aki velem élt,
gondolom együtt voltunk, de a gyerek nem az övé volt, hanem Ashtoné, aki
elhagyott, miután megtudta, hogy terhes vagyok. Hát ilyen idiótaságot is csak
én álmodhatok! Bár… mi van, ha valóra válik? Ha egyszer tényleg lesz egy
gyerekem, és Ő nem lesz mellettem? Ha lesz egy gyerekünk, de nem akarja majd… Várj.
Én akarom? Sose gondolkoztam még azon, hogy valaha is lesz majd valaki, akitől
szeretnék gyereket. Gyereket se akartam sose!
-Charlie,
igyekezz már, elkésünk!-nyaggatott Ash.
-Megyek.-kiáltottam
vissza. Egy utolsó pillantás a tükörbe, és már mentem is.
Ma
van az esküvő! Bezony, Elisa barátnőmnek van oka idegeskedni, mert ma bekötik a
fejét. És mint oly jó barát, két órával hamarabb van jelenésünk. Jó hír: én
vagyok a tanú. Kenzie pedig a fő koszorús lány. Szóval most megyünk, és
lenyugtatjuk Li-t, aztán sírunk a fogadalmakon, majd bulizunk és kajával tömjük
magunkat.
-Azta.-nyögte.
Elvigyorodtam reakcióján, bár kicsit el is pirultam. Odasétáltam hozzá, majd
nyomtam ajkaira egy hosszú csókot.-Gyönyörű vagy.
-Köszönöm.
Nem akarsz itthon maradni?
-Miért?
-Mert
attól tartok, ha így jelensz meg, minden csaj rád fogja vetni magát.-néztem rá
ártatlanul. Erre csak elnevette magát, és szoros ölelésébe vonva belepuszilt a
nyakamba.
-Ennyi
erővel te is, mert minden srác utánad fogja folyatni a nyálát.
-Meglehet.-vágtam elgondolkodó arcot.
-Nem!
Te csakis az enyém vagy, nem adlak oda senkinek. Egész este csak velem
táncolhatsz, csak velem beszélhetsz, csak rám nézhetsz. Megértetted?-nézett rám
komolyan.
-Igen.
De akkor te is csak engem nézhetsz.
-Másra
rá se tudok nézni.-suttogta, s megcsókolt.
-Charlie!
Hé, nem akarsz elugrani Las Vegas-ba? Pókereznénk egy kicsit, aztán elmehetnénk
megnézni a Hollywood feliratot. Na mit szólsz?-esett egyből nekem Li.
-A
menyasszony szépen leül a fenekére, és befogja.-válaszoltam. Leültettem a
hatalmas sminktükör elé, és elkezdtem piszkálni a haját.-Gyönyörű vagy, és ha
felveszed a ruhád, senki sem fogja tudni levenni a szemét rólad. És Dan a
legszerencsésebb, hogy neki adtad magad. Hidd el, ő is izgul, de minden rendben
lesz.
-Köszönöm.
![]() |
| Ten Feet Tall |
Elisa
csodálatosan fest a ruhájában, Kenzie elbűvölő –és kicsit sem feltűnő a
Mikey-val folytatott szemezgetése-, a dekoráció pedig elég klassz. Kitettek
magukért, az egyszer biztos. A templomi szertartás megható volt, a fogadalmak
pedig mindenkit zokogásra késztetett –bevallom, még én is megkönnyeztem.
-Sokat
gondolkoztam, hogy mit is mondhatnék. Talán maradjak sablonos, és mondjam, hogy
az első pillanattól fogva tudtam, hogy te leszel az életem szerelme, de akkor
hazudnék.-mosolyodott el lila hajú barátnőm.-Viszont most már tudom, hogy veled
akarom leélni az életem. Melletted akarok megöregedni, mert teljessé teszed az
életem. Néha kiállhatatlan tudok lenni, de te akkor is mellettem vagy,
segítesz, vigasztalsz. Szeretsz. Ígérem, hogy örökké szeretni foglak, míg
világ a világ.
-Azt
hiszem a lánykéréskor mindent elmondtam, de ezt illik most is elmondani. Te
vagy számomra az egyetlen, és a legfontosabb. Az első találkozásunkkor már
éreztem,hogy különleges vagy. Az eszem azt súgta ne hagyjalak elmenni, és nem
is hagytalak. Tudom, hogy a zene az életed, és, hogy nehéz döntés volt
megválni tőle. De ígérem, hogy mindent megteszek, hogy jól érezd magad. Remélem
boldog leszel mellettem, mert te tökéletessé teszed az életem. Örökké szeretni
foglak, míg csak létezem.
-Ez
olyan aranyos volt.-súgtam megszorítva szerelmem kezét.
-Majd
mi is így fogjuk?-kérdezte halkan.
-Talán.
A
zene épp megfelelő hangerővel szól, hogy aki akar táncolhasson, aki meg
beszélgetni szeretne, értse a másik szavait. Én egy csokiban tocsogó édességgel
szemeztem intenzíven, amikor Ash pontosan beállt elém, eltakarva előlem leghőbb
vágyam.
-Hé!
Éppen szemezgetek egy tökéletességgel.-háborodtam fel.
-Mi?
-Nekem
kell az a csokis édesség, ha ezer dühös emberen kell átgázolnom is.-vázoltam a
helyzetet.
-Megszerzem
én neked. Ha cserébe kapok egy csókot.-húzott fel ültemből. Átkaroltam nyakát,
és közel hajoltam hozzá. Ajkaink majdnem összeértek, sóvárgó tekintete számra
szegeződött, de megtartottam a távolságot.
-Ha
megszerzed, annyi csókot kapsz, amennyit akarsz. Egy. Teljes. Hétig.
-Ne
már.-nevette el magát.-Megszerzem, ne félj.-adta elő a hős megmentőt.
-Siethetnél,
az a nyanya ráállt a süti körpályájára.
Jé,
az Li nagymamája! Nem bírom azt a nőt, mindig csipkedte az arcunkat. És Maria
is folyton csak azt hallgatta, hogy ’Miért mentél hozzá egy ilyen tökfejhez? Én
jobban neveltelek ennél.’.
-Felkérhetlek
egy táncra?-jelent meg mellettem Elisa mittudoménhanyadik unokatesója. Nagyon
cuki…és 10 éves.
-Persze.-mosolyogtam
rá. Amilyen fiatal, olyan jól táncol. Ráadásul vicces is.
-Hé,
öcsi. Lekérhetem ezt a gyönyörű hölgyet?
Ashton
jött oda hozzánk, egyik kezét a derekam köré fonva.
-Ígérem
később még táncolunk.-ígértem a kis srácnak. Bólintott, majd el is tűnt az
emberek közt.-Hol voltál eddig?
-Csak
dumáltunk a srácokkal.-vont vállat.-Tudod, pasis dolgokról faggattuk Dant.
-Oh,
értem. És ezek a pasis dolgok mégis mik?
-Nem
akarod tudni.-rázta meg a fejét.
-Miért?
Talán olyan… Oké értem.-vágtam olyan ’ezt nem akartam tudni’ arcot.
- You build me up
Make me what I never was
You build me up
From nothing into something
Yeah something from the dust-énekelte.-Szeretlek.
Make me what I never was
You build me up
From nothing into something
Yeah something from the dust-énekelte.-Szeretlek.
-Én is szeretlek.
Éreztétek már azt, hogy minden tökéletes? Hogy körülötted
mindenki boldog, és te is az vagy? Érezted már azt, hogy megtaláltad azt,
akivel le akarod élni az életed? Aki nélkül üresnek tűnsz. Aki nélkül nem tudsz
létezni. Én most ezt érzem. Teljesnek érzem magam. Itt van mellettem Ash,
akivel annyi mindenen mentünk már keresztül. Sok megpróbáltatás, és rossz
dolgok után végre itt vagyunk, és boldogan élünk. Együtt. És tudom, hogy ez nem
lesz így mindig. Jönnek a koncertek, a rajongók. Nekik is a karrierjükre kell
koncentrálni, ahogy nekem is. Ott a lemezem, a film, a szüleim, a barátaim.
Nekik is ott a következő lemez, turnéra mennek, neki is van családja, barátai.
De ott leszünk egymásnak, jóban és rosszban. Csak mindezt házassági papírok
nélkül, természetesen. Ugyan, az csak egy darab papír, nem nagy dolog. Bár
lehet, ezt csak én gondolom így.
Meglátjuk mit hoz a holnap.

.gif)
