Hali! Szóval... Bocsi, hogy egy hetet csúsztam, de valahogy nem volt ötletem. De megjött, szóval itt is a rész. A 28. fejezet! Istenem. Már csak két rész van+epilógus. Remélem tetszeni fog, jó olvasást, jó éjt.
U.I.:Bocsánat a káromkodásokért, az elírásokért, vagy bármilyen nemű helyesírási hibáért. Már este van, na!
![]() |
| Charlie új frizurája |
Az
a baj velem, hogy folyton változik a hangulatom. Az egyik percben még boldog
vagyok, a másikban pedig más dühös, vagy épp depressziós hangulatba zuhanok. Főleg
mostanában. Ann már teljesen ki van akadva tőlem, néha már én is unom magam.
A
műsor után az öltözőbe mentem, ahol Ann behajtotta rajtam az ígéretem,
miszerint megeszem a maradék pizzámat. Szerencsére a srácok voltak oly
kedvesek, hogy segítettek eltüntetni azt. Szóval a fél pizza egy szelete jutott
nekem, míg a többiek mindet megették. Ann nem látta, és amiről nem tud, az nem
fáj neki! Remélem nem jön rá, mert akkor nekem annyi…
-Hé,
Charlie. Nem akarsz átjönni? Nézhetnénk valami filmet.-kérdezte Calum.
-Öhm…
Bocsi, de még van egy kis dolgom.
A
’dolgom’ alatt a gyakorlást értem, mert bár sokan mondták, hogy jól
táncolok,szerintem még mindig kétballábas vagyok, és amikor egyedül gyakorolok,
mindig megbotlok. Múltkor is elestem -a saját lábamban-, és felhorzsoltam a
térdem. Ráadásul a csuklóm is mindig megfájdul, habár nem csodálom, két éve eltörtem,
és ha nagyon megerőltetem –már pedig igen-igen meg szoktam-, akkor kib@szottul
fáj. Szegény lábam is sajog néha, az, amelyik megrepedt még tavaly. Szóval a
próbáim úgy néznek ki, hogy csetlek-botlok, miközben nevetek a saját
bénaságomon. Ez normális? Vagy csak én szoktam?
-És
holnap?-nézett rám bociszemekkel. Nagyon hatásos…
-Holnap
Ethan és Sophie jönnek. Majd talán holnapután. Négy napig itt leszek, kerítünk
arra a filmre időt.
-Tényleg,
holnap koncerted lesz.-kiáltott fel megvilágosodva Mikey.-Mi is ott leszünk.
-Ki
nem hagynánk.-erősítette meg Luke.
-Charlie.
Gyere menjünk.-jött be Ann. Bólintottam, majd elköszönve a fiúktól –mellékesen
szegény bordáim-, utánamentem.
∞
Csalódott
voltam, amikor Charlie nemet mondott. Ennyi idő után végre láthattam, és akkor
is csak egy kis időre. Tudom, holnap is fogunk találkozni, hisz ott leszünk a
koncerten, de azért jó lett volna kicsit vele lenni –még ha csak barátként is.
Hiányzott, úgy mind nekem, mind a srácoknak. Na jó, talán nekem kicsit jobban…
-Haver.
Minden oké?-kérdezte Mikey.
-Aha.
-Szóval
nem.-nevetett Cal.
Marha
vicces. Ja, várjunk csak…nem az.
-Beszélj
vele.-mondta Luke.-Menj el hozzá, és beszéljétek meg, mert már mi őrülünk bele
ebbe.
-De
azt mondta dolga van. Mi van, ha az a ’dolog’, nem mi, hanem ki. Mi van, ha van
valaki, aki jobb nálam.
-És
ha nincs?-dőlt előre Mikey.
-És
ha van? Vagy ha már nem szeret?-kezdtem egyre kétségbeesettebb lenni.
-Menj
oda, és kérdezd meg.-dőlt hátra. Büszke vigyorral pillantott körbe, mintha
valami zseniális dolgot mondott volna.
-Biztos?
-Menj
már, b*zdmeg!-kiáltott fel Calum.
Igazuk
van. Megyek! Felpattantam, és rohantam is a szállodába, ahol megszálltak.
Taxival mentem, az út alatt pedig azon gondolkoztam mit kellene mondanom.
Minden olyan hülyén hangzott, bármit találtam ki.
Végül
megérkeztünk a szállodához, ahol kifizettem a fuvart, és bementem az épületbe.
Illetve mentem volna, ha egy szekrény be nem állt volna elém.
-Itt
lakik?-dörmögte.
-Öhm…
Nem. Én…izé…Charlie-hoz jöttem.
-Neve?-nézett
a csíptetős táblájára.
-Ashton
Irwin. A 5 seconds of summerból.
-Bemehet.-állt
odébb. De kedves… bemehetek a volt csajomhoz. Mi lett volna, ha nem mehetek be?
Hiába jöttem volna el idáig.
A
recepciónál megkérdeztem melyik a szobája, amit meg is kaptam, így elindultam a
liftekhez. A megfelelő folyosón összefutottam Ann-nel, aki megállított.
-Mit
keresel itt?
-Charlie-hoz
jöttem.-ismételtem el amit odalenn a biztonságinak.
-Akkor
rossz helyen jársz. Vagy lenn van a táncteremben, vagy a stúdióban
dolgozik.-világosított fel.
-Tényleg?
Az…hol van?
-A
táncterem a földszinten, a stúdió egy saroknyira van. A hármas számú ajtót
keresd, azt bérelte ki.
-Köszönöm.
És
már rohantam is le. Aztán ki, mert nem volt ott. Szóval futólépésben mentem a
stúdióig, ahol megálltam a hármas számú ajtó előtt. Hallottam a zenét az ajtó
másik oldaláról, így megállítottam kopogásra emelt kezem.
-Everything
I said to you
Everything was the truth
But now (no-ow)
You go (go-o)
Away (awa-ay)
From me (from me-e)
I miss you
And you say to me
You miss me too
My sweet babe
Please be my guardian angel
Rescue me from the danger
Will be my loving
While my heart is beating
Hirtelen
elhallgatott a zene, és egy telefon csörgése hallatszott.
-Szia
Ethan.
-…
Hosszú
monológ lehetett, ugyanis vagy két percig nem volt semmi hang.
-Ethan.
Én még mindig szeretem.
Még
mindig szereti? Kit? Engem? Oh, Istenem, add hogy rólam legyen szó…
-Ethan.
Te felolvasod amit Sophie írt?
Elmosolyodtam
ezen, majd megrázva a fejem, kiballagtam az épületből. Úgy döntöttem gyalog
megyek haza. Útközben összefutottam már rajongóval, akik megjegyezték, hogy
nagyon virulok. Én meg csak azt feleltem ’Az élet szép, és boldognak kell
lenni.’. Szerencsére a ’Persze ilyen gyönyörű lányok társaságában nehéz
szomorkodni.’ mondat elterelte a témát.
∞
-Ethan.
Én még mindig szeretem.-szólaltam meg monológja után.
-Jaj,
szívi.-sóhajtott buzisan a telefonba.-Nem is fogsz máshogy érezni, egymásnak
vagytok…te-ter… Mit írtál oda?
-TEREMTVE!-kiáltotta
Sophie.
-Ethan.
Te felolvasod amit Sophie írt?
-Nem!
De. Izé… Figyelj, már nem egyszer kellett szakítanotok, és mindannyiszor újra egymásra
találtatok. Mi lenne még ennél is egyértelműbb? Te egy csodálatos lány vagy, és
biztos vagyok benne, hogy ezt ő is tudja. Láttuk az interjút, és amikor rád
nézett, csak úgy csillogott a tekintete.
-Még
mindig szerelmes beléd.-vágott közbe Sophie.
-Ki
ne lenne szerelmes az egyik leggyönyörűbb lányba?
-Az
egyik?
-Igen.
A másik az én szerelmem. Mert számomra ő a legtökéletesebb a világon.
-Oh.-Szerintem
Sophie elolvadt.
-Te
pedig.-tért vissza hozzám.-Holnap megbeszéled vele a dolgokat. És minden szupi
lesz.
-És
ha már nem akar engem? Mi van, ha már megunta, hogy folyton elmegyek.
-Ch.
Ha tényleg, teljes szívből szeret, akkor addig harcol érted, amíg világ a
világ.-vette át a szót Sophie.
-Add
vissza a telefonom!-hallottam Ethan hangját a háttérből.
-Mindjárt.-szólt
hátra új tanácsadóm.-Holnapra szépen kialszod magad, és csodálatosan fogsz
kinézni. Elbűvölöd, és nem lesz semmi baj.
-Tudod,
hogy milyen vagyok, amikor ’elbűvölő’ akarok lenni. Csetlek-botlok, és nem
tudok beszélni. Inkább kihagyom. Még véletlen valami hülyeséget csinálok.
-Igaz.
De ne is fáradtan, fekete karikákkal jelenj meg!
-Jó
éjt.-köszöntem el. Ha most belekezd a monológjába, sose rakja le.
-Jó
éjt.
Elmentettem
a zenét a CD-re, majd azt belerakva a táskámba, elindultam vissza a szállodába.
Köszöntem a biztonságinak, a portásnak is, majd fellifteztem a szobám
emeletére. Belépve Ann-t pillantottam meg, a kanapén ülve, egy magazinba
merülve. Ledobtam magam mellé, felkeltve figyelmét.
-Na
mi volt?
-Áh.
Nem lett olyan rossz. De az albumra nem kerül fel.
-A
kis szerelmedre gondoltam.
-Kire?
-Ash
keresett. Beszélni akart veled.
-Hát
velem nem beszélt.-vontam vállat.
Beszélni
akart velem? Mégis miről?

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése