Itt a 22. fejezet, remélem tetszeni fog. Sajnálom, hogy egy héttel később hoztam, de azt hiszem most kitettem magamért. Remélem szerintetek is vicces lett a rész, mert annak szántam... Jó olvasást!
Nos…
az első -igazi-randink nem is sikerülhetett volna jobbra. Piknikezni mentünk a
parkba, aztán csak néztük a csillagos eget. Beszélgettünk mindenről, ami csak
eszünkbe jutott, nevettünk, gyönyörködtünk a csillagokban. Illetve pár perc
után észrevettem, hogy Ash engem néz, amiből persze aranyosan kimagyarázta
magát, miszerint: ’Én a saját
csillagomban gyönyörködöm.’ Azt hiszem mindenki elpirulna ettől a
mondattól, én sem voltam kivétel, fülig pirosodtam.
A
szállodai szoba előtt lágy csókkal, és egy holnap-látlakkal
köszönt el. Hatalmas vigyorral az arcomon léptem be az ajtón, majd hátam
nekivetve néztem Logant, ahogy a kanapén aludva, egy pokrócba burkolózva aludt.
A bekapcsolt tv fénye megvilágította az arcát, láttatva ezzel nyugodt arcát,
melyet eltakart volna a sötét. Odamentem hozzá, és rázogatni kezdtem a vállát.
-Gyere,
segítek bemenni.-húztam fel. Félálomban támaszkodott a vállamra, és amint a
feje a párnára ért, már horkolt is tovább. Betakartam, majd egy gyors zuhany
után bebújtam a saját ágyamba.
Reggel
egy ordításra keltem, ami a nevem volt. Azonnal kifutottam a nappaliba, ahol
egy ideges Ann fogadott. Egy újságot nyomott a kezembe, aminek címlapján egy
kép virított rólam meg Ashton-ról. Kézen fogva ballagtunk az utcán, míg egy
másikon Ashton, ahogy mosolyogva távozik a hotelból. Alatta pedig nagy betűkkel
a ’újra együtt az álompár?’ felirat.
-Pár
hónapja még mindenhol azt olvashattuk, hogy a sztárvilág új álompárral bővült,
Charlie Hall és Ashton Irwin kapcsolata jóvoltából. Aztán a CME-s lányok
Londonba költöztek a kiadó visszautasíthatatlan ajánlata miatt, és a kapcsolat
megszakadt. Most viszont úgy látszik a fiatalok között újra fellángolhatott a
szerelem, hisz képek készültem, amint kézen fogva sétálgattak, valószínűleg egy
romantikus randevúról hazafelé. Ugyan azt nem láttuk, hogy több is történt
volna kézenfogva sétálgatáson, viszont Ash láthatólag boldogan hagyta el a
szállodát, ahol Charlie és bandája megszállt. Nos, én szurkolok, hogy
összejöjjön nekik, ugyanis a legtöbb rajongó szerint nagyon aranyos párost
alkotnak. Meglátjuk mit hoz a jövő. Mary Walls.-olvastam fel a cikket.
Összeszorított szájjal néztem a lányokra, és Logan-re. Mindhárman megértő
arccal néztek, míg Ann mérges, és értetlen arckifejezéssel bámult hol rám, hol
a többiekre.
-Megmagyaráznád?
-Öhm… Az
úgy volt, hogy este amikor hazajöttem Ethan-től, beállított azzal, hogy most
menjünk el arra a beígért randira. Aztán –mint azt a mellékelt ábra mutatja-
egy fotós lekapott minket, és most benne vagyunk az újságban.-vigyorodtam el a
végére.
-Tudjátok,
hogy a spontán ötleteket nem bírom. Miért? Mert ez lesz belőle!-bökött az
újságra.
-Sajnálom.
Nem akartam.-hajtottam le a fejem. Nem tudtam, hogy követnek. Meg se fordult a
fejemben, hogy a média azonnal tudni fog róla…
-Jól van.
Megyek felhívok pár embert, addig ne csináljatok hülyeséget, kérlek.
Azzal el
is tűnt a folyosón, én pedig egyből a telefonom keresésére igyekeztem. Felforgattam
a szobát (felébresztve ezzel Logant, aki átaludta az egészet), majd a lányokét,
a nappalit, a konyhát, de még a fürdőt is.
-Nem látta
valaki a telómat?-ordítottam el magam.
-Nesze.-vágta
hozzám a keresett tárgyat Kenzie.
-Köszi!-vigyorogtam
rá, majd már tárcsáztam is Ashton-t.-Sziaaa!
-Szia.
Láttad már az újságokat?
-Nem,
miért? Csak nincs benne valami?-ugrattam.
-Neem! Khm…
Milyen reggeled volt?-érdeklődött. Ez tényleg bevette…
-Csodás.
Viszont az ébresztőm nem volt a legjobb. Tudod Ann ordítására keltem, aztán
hozzám vágott egy újságot, aztán majdnem leordította a fejem, majd kiment
telefonálni. Szerintem tudod miért.-meséltem el burkolt célzással a reggelem.
Leesik neki?
-Hát, ez
nem lehetett túl…Oké leesett.-nevetett fel. Elmosolyodtam nevetésén, mert
ugyebár olyan nevetése van, amit be kéne tiltani.
-És, ma
mit akartok csinálni?
-Arra
gondoltam, hogy átmehetnénk hozzátok, és együtt tölthetnénk a délutánt.
-Remek
lenne, de fotózásunk van. Fél háromra megyünk, majd talán utána. Viszont holnap
szabadnapunk van!
A fotózás
helyszínére érve csak egy dolog járt a fejemben: Mikor lesz már vége, és mehetek Ash-hez?
Miután
átöltöztünk, megcsinálták a hajunk, és egy kis sminket is kaptunk (blah…), már
magyarázott is a fotós, hogy hogyan álljunk be, mit hogy csináljunk. Persze
eléggé elhúzódott, mert hát nem vagyunk azok a nyugodton ülő fajták…
-Elisa,
nyugodj már le! Charlie, ülj vissza! Kenzie, vedd ki a nyálas ujjad Li füléből!-dörrent
ránk menedzserünk.
-Igenis,
kapitány!-kiáltottuk egyszerre. Ahton-ékkal ellentétben nekünk megy. Ch…bénák!
Fél óra
múlva már készen is voltunk, így csapot-papot otthagyva, fogtam egy taxit, és
húztam is a szállodában ahol a srácok megszálltak. Felcsörtettem a harmadik
emeletre a lépcsőn –mivel elromlott a lift-, és lihegve kopogtam be az
ajtajukon.
-Charlie!-ugrott
a nyakamba Mikey.-Gyere be.
-Szia
piroska.
A
nappaliba érve a következő látvány fogadott: Ash póló nélkül rohangált,
miközben Calum egy szál alsónadrágban(?) kergette, a kanapén meg Luke próbált
felszedni egy óriási plüsspingvint.
-Na, hogy
haladsz?-huppant le mellé Mikey, aki az előző másodpercben még mellettem állt.
-Charlieee!
Védj meg.-ugrott a hátam mögé Ash, amikor meglátott.
-Előlem
nem menekülhetsz!-ordította Cal.
-ÁLLJ!-kiáltottam
el magam.-Mindenki leül, most!Engedelmesen helyet foglaltak a kanapén, én meg
megálltam előttük. Úgy néztek rám, mintha kisgyerekek lennének, akiket az óvónéni
le akar szidni, mert rosszat csináltak.-Megmagyarázza valaki mi folyik itt?
-Ash
felvette Cal-t miközben zuhanyzott, és premierplánba volt a hátsója, ezért
kergette őt, én meg fogadtam Luke-kal, hogy nem tudja ágyba csalni a pingvint.-foglalta
össze Mikey.
-Öhm…
Ashton, nem szép dolog felvenni mások fenekét. Cal, máskor zárd be az ajtót.
Luke… öh… Hogy fogalmazzak szépen. Szerintem nem vagy a pingvin esete!
-És nekem
nem mondasz semmit?
-Nem
csináltál semmi rosszat. Vagy de?
-Nem!-ordította,
majd elfutott valahova.
-Luke,
neked mi bajod?-kérdezte Cal.
-Charlie
összetörte a szívem.-szipogott.
A srácok
röhögésben törtek ki, mire Luke sértődötten elvonult.
-Én megyek
és normálisan lezuhanyzok, egyedül!
-Kérem
majd azt a videót.-súgtam Ash-nek.
-Mi
van?-fordult vissza Cal.
-Semmi!-vigyorogtam
ártatlanul rá. Miután ketten maradtunk, felsóhajtottam, és odaültem Ash mellé.
-Hiányoztál.-húzott
magához.
-Te
nem.-mondtam semleges hangon. Olyan fejet vágott, amin muszáj volt
felnevetnem.
-Igen?
Humoros kedvedben vagy?-döntött hátra a kanapén.
-Igen,
vicces kedvem van.-kuncogtam.
-Kérdezhetek
valamit?-vált komollyá.
-Persze.
Azt hiszem
annyi minden történt az elmúlt hónapokban, hogy már nem lehetne ennél jobb
alkalom. Vagy talán lehetne, de nem tudok addig várni. Charlie, lennél a
barátnőm?
-Nem
lehetne ennél jobb alkalom. És igen, leszek a barátnőd.-mondtam belemélyedve
gyönyörű szemeibe.-Szeretlek.
-Szeretlek.-csókolt
meg.
-Oh,
srácok, ne már!-kiáltott Mikey.-Muszáj ezt a kanapén csinálni? Mások is vannak
ám itt.
Nevetve
húzódott el tőlem Ash, és felülve az ölébe húzott.
-Na nézzük
meg azt a villantást!-robbant ki a szobából Luke.-Még mielőtt Calum végez.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése