2014. augusztus 31., vasárnap

...

Sajnálom, de a rész nincsen kész, szóval egy napot várnotok kell. Kicsit ideges vagyok a holnaptól, mert ugye kezdődik a suli, ráadásul én most megyek gimibe, szóval... De holnap hozom a fejezetet. Addig is egy kis részlet belőle:

'-Akkor… Ez lenne a „kapcsolatunk” vége?-kérdeztem amikor csillapodott sírása.
-Talán a jövőhét lesz az utolsó itt töltött hetünk. Amint megjelent a lemez, elmegyünk pár helyre dedikálást tartani, aztán irány London. Mindig is ott akartam élni, de sose gondoltam volna, hogy ilyen rossz lesz elválni ettől a kontinenstől. Illetve az itt szerzett barátaimtól.-kuncogott kicsit. Pár pillanat hallgatás után újra megszólalt, már kicsit halkabban.-Nagyon fogsz hiányozni.

-Te is nekem.'

Sok szerencsét a sulihoz, kitartást az új tanévre, hajrá! Most viszont megyek, mert van egy kis dolgom még. Jó éjt mindenkinek!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése