'-Akkor… Ez lenne a „kapcsolatunk”
vége?-kérdeztem amikor csillapodott sírása.
-Talán a jövőhét lesz az
utolsó itt töltött hetünk. Amint megjelent a lemez, elmegyünk pár helyre
dedikálást tartani, aztán irány London. Mindig is ott akartam élni, de sose
gondoltam volna, hogy ilyen rossz lesz elválni ettől a kontinenstől. Illetve az
itt szerzett barátaimtól.-kuncogott kicsit. Pár pillanat hallgatás után újra
megszólalt, már kicsit halkabban.-Nagyon fogsz hiányozni.
-Te is nekem.'
Sok szerencsét a sulihoz, kitartást az új tanévre, hajrá! Most viszont megyek, mert van egy kis dolgom még. Jó éjt mindenkinek!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése