-Nem
értelek.-rázta a fejét Charlie..-Idejössz, mérföldeket utazol, és most
megsértődsz, és mennél vissza? Egyszerűen fel sem tudom fogni, hogy miért vagy
itt. Hogy jutott eszedbe idejönni?
-Mert
szeretlek, a francba is, hányszor kell még elmondanom, hogy felfogd?-emeltem
fel a hangom.-Szerelmes vagyok beléd, és bármennyire is akarod, nem tudlak
elfelejteni!
-Te
meg azt fogd fel, hogy nem lehetünk együtt, bármennyire is szeretnénk! Én
Londonban élek, te pedig több ezer kilométerre innen. Mégis hogy lehetnénk
együtt?
-Távkapcsolat?
Elisa és Dan is megvannak, nem?
-Nem
te hallgatod Li sírását éjjelenként, nem te vigasztalod, ahányszor csak eszébe
jut Dan, és hogy nincs mellette. Nem tudod, milyen úgy élni, hogy a szerelmed
egy másik kontinensen talán talál egy másik személyt, aki jobb nálad. Nem tudsz
semmit erről. De én igen. Tudom milyen a távkapcsolat,és bármennyire is mutatja
magát boldognak Li, én tudom, hogy mennyit szenved. Épp elég ennyi szenvedés,
hát még ha azon kellene aggódnom, hogy megcsalsz-e.
-Szóval
ezt nézed ki belőlem. Hát kösz, hogy ennyire bízol bennem! Azt se tudom minek
jöttem. Hogy lehettem ilyen hülye, hogy azzal hitetgettem magam, hogy te egy
kedves lány vagy. Mekkorát tévedtem. Egy szívtelen szörnyeteg vagy.
-Ha
csak azért jöttél, hogy sértegess, akkor nyugodtan távozhatsz!
-Semmi.-mondta
ridegen Charlie.
Jeges
pillantása a levegőt is megfagyasztotta bennem. Lefagyva álltam vele szemben, miközben
Kenzie kioktatott minket.
∞
Mégis
mit képzelt? Hogy idejön, én meg meghatódottságomban a nyakába vetem magam? Hát
bocs, de ez nem jött be. Ethan teljesen ki is ment a fejemből, de úgy gondoltam
majd másnap felhívom. A másik Ethan volt az, akit este –mikor már mindenki elaludt
(Ash az egyetlen vendégszobát kapta)-felhívtam, hogy kibeszéljem a mai napot.
Sophie vette fel, aki azonnal kifaggatott.
-Hogy
veled mindig csak a baj van!-reagálta le monológom Ethan.-Nézhetsz rám olyan
gyilkos tekintettel, amilyennel akarsz, de azt nem mondhatod, hogy nincs
igazam.
-Azt
nem mondtam.-mondta Sophie.
-Öhm…
Srácok, jó lenne ha most az én problémámról lenne szó, szóval ha lehet, ne
akkor nyírjátok ki egymást, amikor vonalban vagyok.
-Bocs.
Egyébként nem tudom mit mondhatnék. Szerintem hallgass a szívedre.-közhelyelt
Sophie. Kösz…
-Lehet
ez az átlag lányoknál beválik drágám, de Charlie az ilyeneket túlagyalja, és
még rosszabb lesz. Szóval szerintem higgadjatok le, beszéljétek meg, aztán majd
meglátod mi lenne a legjobb mindannyiótoknak.
Ethan
azért tud jó tanácsokat adni, mert ismer. Minden rezdülésem tudja mi, így nem
esik nehezére mindig a megfelelőt mondani. Úgy látszik mindenben van kivétel…
-Ethan.
Nem tudom megbeszélni vele, mert mindig veszekedés lesz a vége. Egyszerűen nem
hajlandó megérteni engem.
-És
arra még nem gondoltál, hogy te értsd meg őt?
-Én…
Nem tudom. Nem akarom ezt az egészet, mert a szerelemmel csak a gond van.
Legalábbis nálam. Sose jön össze.
-Jaj,
Charlie. Egyszer mindenki boldog lesz. Mint mi, ugye?-gügyögte legjobb barátom.
-Pontosan.
-Srácok?
Itt vagytok még, vagy már szegény ágyat boldogítjátok?
-Hehehe.
Csak féltékeny vagy, amiért lecsaptak a kezedről. Hidd el, tudom milyen szörnyű
lehet azt hallani milyen boldog vagyok, miközben te két olyan senki miatt
szomorkodsz. De sajnos lekéstél rólam, a szívem már foglalt.
-Oh,
most törted össze a szívem.-mondtam megjátszva a szenvedőt, pedig belül majd
megpukkadtam a nevetés visszatartásától.-Jól van szerelmeseim, én mentem
aludni. De ha lehet, még nem akarok keresztanyuka lenni.
-Pedig
úgy terveztük nyolc hónapot adunk, hogy felkészülj, de akkor így jártál.
-Neked
is jó éjt szívem napsugara!-mondta lányosan Ethan.-De most leteszem, mert meg
kell leckéztetnem az asszonyt.
-Sok
sikert, Sophie.
-Sok
sikert, Charlie!
Miután
letettem a telefonom, bevackoltam magam a takaróm alá, és egyetlen,
legkedvesebb plüssállatom magamhoz szorítva lehunytam a szemem.
-Jó
éjt, Fluffy úr. Remélem segítesz kitisztítani a fejem.
Hirtelen egy nagy házban találtam magam. Nem
tudom hol, vagy miért, egyszerűen csak itt vagyok. Hangok szűrődtek ki
valahonnan, én pedig kíváncsiságomban elindultam a hangok felé. Beléptem a
szobába, amely első ránézésre egy nappali. Elhaladtam egy tükör előtt, és
amikor belenéztem, magamat láttam, de valahogy mégsem. A hajam barnán omlott a
vállamra, és egy szürke póló volt rajtam egy farmerrel. Ez én vagyok? Beléptem
a helyiségbe, ahol ott voltak a szüleim, a tesóm, a lányok-eredeti hajszínnel-,
és meglepetésemre a 5SOS srácok is. Mindenki mosollyal az arcán fogadott engem.
Ash felállt és idelépett hozzám, majd puszit nyomott a számra (???) és
odahúzott a kanapéra. Most mi van? Összezavarodottan néztem körbe a sok
mosolygó emberkén, mert halvány lila fogalmam nem volt minek is van itt
mindenki. És miért vagyunk ilyen idétlenül felöltözve a lányokkal? És mi a jó
büdös istenért barna a hajam? Utálom a színét! Olyan unalmasan…unalmas. Az
egyik pillanatban még ültem, a másikban pedig már álltam. Kikerekedett szemekkel
néztem az előttem térdelő fiút. Mi van?!
-Sokat gondolkoztam, hogy mikor lenne
megfelelő az idő. De nem tudok várni addig. Szeretlek, és én lennék a világon a
legboldogabb, ha a feleségem lennél. Hozzám jössz?
Sikítva
ültem fel az ágyban. Szívem kétszeres sebességgel dobogott, és félő volt, hogy
kiugrik a mellkasom fogságából. Logan szaladt be a szobámba, miután az ajtót
hangos csattanással kivágta. Lerogyott mellém, és magához szorítva
nyugtatgatott. A lányok is beértek, ahogy a szülők is. Aston már Logan mögött
beesett a szobámba, így most ő is mellettem ülve, aggódón néz.
-Jól
van, Chars, itt vagyok.-suttogta a fülembe bátyám. Úgy kapaszkodtam belé,
mintha ő lenne a mentőövem, miközben én a tengerben küszködöm a túlélésért. A többieket
kiparancsolta a helyiségből, bár Li, Kenzie és Ash kicsit nehezen mentek.-Semmi
baj. Csak rémálom volt. Most már minden rendben. Elmondod mit álmodtál?
-Jaj,
Logan! Nem értem miért álmodtam ezt. De nem ez az első. Már álmodtam ezt
egyszer. Akkor volt, amikor Ash először nálunk aludt. Én…én…
-Jól
van. Mond el. Jobb lesz, ha kiadod magadból.
Bólintottam,
majd miután kifújtam az orrom, elmeséltem az álmom. Elmondtam minden
mozzanatot, minden gondolatot, ami bennem kavargott. Ő csak csendben hallgatott,
és simogatta a hátam, nyugtatásképp.

Uhh, nagyon izgulok!!!
VálaszTörlésDe először is szerintem addig írd, amíg látsz benne lehetőséget. Van ihleted és ötleted. Nem tudom mikorra szántad a részt, de én nagyon várom, pluszba ma este jön ki a Good Girls klipje, szóval ez a dupla várakozás, szerintem már káros :)