Sziasztok! Az van,hogy a gepem elromlott,es nem tudok ma reszt hozni. Nagyon sajnalom, mert mar kesz volt a resz,de valami miatt nem tudom bekapcsolni, szoval ma nem lesz resz. Azt sem tudom mikor lesz legkozelebb, most is telefonrol vagyok. Nagyon sajnalom, es amint tudok,hozni fogom a 18. fejezetet. Sajnalom,jo ejt!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése