Feloszlik
a CME?
A lányok turnéja után
visszatértek Londonba, de minden koncertet és interjút lemondtak. Biztos
forrásból tudjuk, hogy a lányok külön házba költöztek a családjaikkal, és már nyilvánosan sem jelennek meg sehol.
-Elisa az esküvővel van
elfoglalva, Kenzie is nagy szerepet vállalt a szervezésben, Charlie pedig a
bátyjával tölt minél több időt, hisz mióta visszatértek Ausztráliából, újra
romlott az egészségi állapota. Természetesen minden barátságba vannak
hullámvölgyek, de nem tervezik a feloszlást.-nyilatkozta egy héttel ezelőtt a
banda menedzsere. Hogy most mi a helyzet a CME háza tájékán, nem tudjuk, de ha
minden igaz, a héten megtartandó sajtótájékoztatón tisztázzák a pletykákat.
Hivatalos
A CME hivatalosan is bejelentette
a felbomlásukat. Az okot azzal magyarázzák, hogy az útjaik nem ugyanarra
tartanak.
-Mindhárman imádjuk a zenét. Sok
nehézségen mentünk keresztül egyedül, és együtt is. Fantasztikus volt kiadni
közösen, az első albumunkat, de sajnos az utolsó is volt. Imádjuk a
rajongóinkat is, de reméljük megértik, hogy az út, melyen járnunk kell, másfelé
vezet. Boldogan, mosollyal fogunk visszagondolni ezekre az együtt töltött
csodás hónapokra, évekre. A sok koncertre, az interjúkra, a sok találkozásra a
rajongókkal, a hirtelen gondoltunk-egyet-és-zenélünk-ahol-vagyunk akusztikus
meglepetésekre. Mindenkinek köszönettel tartozunk, aki valaha is megvette a
lemezünket, eljött egy koncertre, megnézte a klipjeinket, vagy letöltötte a
zenénket. Nem is kívánhattam volna jobb barátokat Kenzie-nél és Charlie-nál.
-Természetesen továbbra is
barátok maradunk, és bármikor szívesen beszélgetünk egy-egy rajongóval. És
nehéz volt meghozni ezt a döntést. De az életben komoly döntéseket kell hozni,
amik nem mindig a legjobbak. És ezt , bármennyire is borzasztó,
eldöntöttük.-jelentette ki Charlie.
Láthatóan mindhárman bánatosak
voltak, mégis mosolyogtak. Reméljük megtalálják az útjukat, és nem most láttuk
utoljára együtt őket.
Charlie a hullámvölgy legalján?
Charlie Mall, a nemrég felbomlott
CME dobosa, sok traumát élt meg az utóbbi időben. A banda feloszlása után
szakított barátjával, Ashton Irwinnel, aki egy interjúban azt nyilatkozta, hogy
a lány minden kapcsolatot megszakított velük. Ám a tragédia még csak ezután
jött. Logan Mall, Charlie bátyja régóta gyengélkedett, és az orvosok szerint
nem akart javulni az állapota. Néhány napja pedig egy váratlan szívrohamban
életét vesztette. Az egész világot megrázta a hír, és a közösségi portálokon
mindenki kifejezi részvétét. Logan 23 éves volt, és egy világ gyászolja most.
Esküvő a
láthatáron
Elisa Wohn és vőlegénye Dan egy
hónap múlva tartják esküvőjüket, melyre csak a legközelibb rokonok, barátok,
ismerősök, és a mi lapunk kapott meghívást. Nagy megtiszteltetés, és ígérjük,
minden részletről beszámolunk az olvasóknak.
Charlie világa
óriási fordulatot vett
A hajdani CME tagja teljesen
megváltozott. Eddig kék és zöld színben pompázó frizuráját sötétszőkére váltotta, bár pár kék tincs azért megmaradt. Eddigi fekete stílusát színesbe
helyezte át, és a nem rég megjelenő EP-je tele van olyan dalokkal, amik egy
teljesen új oldalát mutatják meg. A So
Sorry egyenesen ordítja magából a közönyösséget, ahogy azt a többi szöveg
is. A címadó, és előbb már említett So
Sorry-hoz készült klip megváltoztatta a róla kialakult képet. A CME egykori
rajongói közül rengetegen támogatják Charlie-t, aki a jövőhéten megtartja első,
önálló koncertjét. Kíváncsian várjuk, hogy az eddig dobok mögött megbúvó
lányból vajon milyen személyiség válik a reflektorfényben. Mint az a
jegyeladásokból is látszik, sokan mások is kíváncsiak erre az új Charlie-ra.
Charlie Mall
mint színész?
Charlie a mozivásznon is
megmutatja tehetségét, ugyanis felkérték, hogy szerepeljen egy filmben, melynek címét még nem árulták el. A film forgatása elkezdődik, amint minden szereplőt
kiválasztanak, ám a producerek és a filmstúdió meglepetésnek szánja melyik
könyvből forgatnak filmet.
-Nagyon örülök, amiért felkértek
erre a szerepre, hisz nagyon szeretem ezt a könyvet, habár a címét nem
árulhatom el. Igyekezni fogok, hogy a rajongóimnak ne okozzak csalódást, mind a
vásznon, mind a koncerteken. Már készül a következő klipem, és a jövőhéten
Ausztráliába utazom, ahol nem csak a barátaimat látogatom meg, hanem koncerteket
és interjúkat is fogok adni. Várom már, hogy újra szülőföldemre lépjek, nagyon
hiányzik már az Ausztrál levegő.-nyilatkozta az énekesnő nemrég.
Úgy látszik e körül a lány körül
mindig van valami, na nem mintha bánnánk. Sok tehetségéről tett már tanúbizonyságot,
és most egy újabb ágát próbálja ki az előadásnak. Mindenesetre, izgatottan
várjuk, hogy vajon színésznőként is megállja e a helyét, mint zenészként.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése