2015. február 19., csütörtök

Újságcikkek -avagy egy köztes rész

Hello! Nem, nem olyan összefoglaló, hogy 'Mi történt eddig', vagy a mint a sorozatoknál a 'Az előző részek tartalmából' szöveg. Ez inkább olyan rész, ami átköti a 25.fejezetet és a 26.fejezetet. Amolyan magyarázó fejezet. Mindegy, majd meglátjátok mit hadoválok össze vissza. Vasárnap pedig jön a 26.fejezet!


Feloszlik a CME?
A lányok turnéja után visszatértek Londonba, de minden koncertet és interjút lemondtak. Biztos forrásból tudjuk, hogy a lányok külön házba költöztek a családjaikkal, és már nyilvánosan sem jelennek meg sehol.
-Elisa az esküvővel van elfoglalva, Kenzie is nagy szerepet vállalt a szervezésben, Charlie pedig a bátyjával tölt minél több időt, hisz mióta visszatértek Ausztráliából, újra romlott az egészségi állapota. Természetesen minden barátságba vannak hullámvölgyek, de nem tervezik a feloszlást.-nyilatkozta egy héttel ezelőtt a banda menedzsere. Hogy most mi a helyzet a CME háza tájékán, nem tudjuk, de ha minden igaz, a héten megtartandó sajtótájékoztatón tisztázzák a pletykákat.

Hivatalos
A CME hivatalosan is bejelentette a felbomlásukat. Az okot azzal magyarázzák, hogy az útjaik nem ugyanarra tartanak.
-Mindhárman imádjuk a zenét. Sok nehézségen mentünk keresztül egyedül, és együtt is. Fantasztikus volt kiadni közösen, az első albumunkat, de sajnos az utolsó is volt. Imádjuk a rajongóinkat is, de reméljük megértik, hogy az út, melyen járnunk kell, másfelé vezet. Boldogan, mosollyal fogunk visszagondolni ezekre az együtt töltött csodás hónapokra, évekre. A sok koncertre, az interjúkra, a sok találkozásra a rajongókkal, a hirtelen gondoltunk-egyet-és-zenélünk-ahol-vagyunk akusztikus meglepetésekre. Mindenkinek köszönettel tartozunk, aki valaha is megvette a lemezünket, eljött egy koncertre, megnézte a klipjeinket, vagy letöltötte a zenénket. Nem is kívánhattam volna jobb barátokat Kenzie-nél és Charlie-nál.
-Természetesen továbbra is barátok maradunk, és bármikor szívesen beszélgetünk egy-egy rajongóval. És nehéz volt meghozni ezt a döntést. De az életben komoly döntéseket kell hozni, amik nem mindig a legjobbak. És ezt , bármennyire is borzasztó, eldöntöttük.-jelentette ki Charlie.
Láthatóan mindhárman bánatosak voltak, mégis mosolyogtak. Reméljük megtalálják az útjukat, és nem most láttuk utoljára együtt őket.

Charlie a hullámvölgy legalján?
Charlie Mall, a nemrég felbomlott CME dobosa, sok traumát élt meg az utóbbi időben. A banda feloszlása után szakított barátjával, Ashton Irwinnel, aki egy interjúban azt nyilatkozta, hogy a lány minden kapcsolatot megszakított velük. Ám a tragédia még csak ezután jött. Logan Mall, Charlie bátyja régóta gyengélkedett, és az orvosok szerint nem akart javulni az állapota. Néhány napja pedig egy váratlan szívrohamban életét vesztette. Az egész világot megrázta a hír, és a közösségi portálokon mindenki kifejezi részvétét. Logan 23 éves volt, és egy világ gyászolja most.

Esküvő a láthatáron
Elisa Wohn és vőlegénye Dan egy hónap múlva tartják esküvőjüket, melyre csak a legközelibb rokonok, barátok, ismerősök, és a mi lapunk kapott meghívást. Nagy megtiszteltetés, és ígérjük, minden részletről beszámolunk az olvasóknak.

Charlie világa óriási fordulatot vett
A hajdani CME tagja teljesen megváltozott. Eddig kék és zöld színben pompázó frizuráját sötétszőkére váltotta, bár pár kék tincs azért megmaradt. Eddigi fekete stílusát színesbe helyezte át, és a nem rég megjelenő EP-je tele van olyan dalokkal, amik egy teljesen új oldalát mutatják meg. A So Sorry egyenesen ordítja magából a közönyösséget, ahogy azt a többi szöveg is. A címadó, és előbb már említett So Sorry-hoz készült klip megváltoztatta a róla kialakult képet. A CME egykori rajongói közül rengetegen támogatják Charlie-t, aki a jövőhéten megtartja első, önálló koncertjét. Kíváncsian várjuk, hogy az eddig dobok mögött megbúvó lányból vajon milyen személyiség válik a reflektorfényben. Mint az a jegyeladásokból is látszik, sokan mások is kíváncsiak erre az új Charlie-ra.

Charlie Mall mint színész?
Charlie a mozivásznon is megmutatja tehetségét, ugyanis felkérték, hogy szerepeljen egy filmben, melynek címét még nem árulták el. A film forgatása elkezdődik, amint minden szereplőt kiválasztanak, ám a producerek és a filmstúdió meglepetésnek szánja melyik könyvből forgatnak filmet.
-Nagyon örülök, amiért felkértek erre a szerepre, hisz nagyon szeretem ezt a könyvet, habár a címét nem árulhatom el. Igyekezni fogok, hogy a rajongóimnak ne okozzak csalódást, mind a vásznon, mind a koncerteken. Már készül a következő klipem, és a jövőhéten Ausztráliába utazom, ahol nem csak a barátaimat látogatom meg, hanem koncerteket és interjúkat is fogok adni. Várom már, hogy újra szülőföldemre lépjek, nagyon hiányzik már az Ausztrál levegő.-nyilatkozta az énekesnő nemrég.
Úgy látszik e körül a lány körül mindig van valami, na nem mintha bánnánk. Sok tehetségéről tett már tanúbizonyságot, és most egy újabb ágát próbálja ki az előadásnak. Mindenesetre, izgatottan várjuk, hogy vajon színésznőként is megállja e a helyét, mint zenészként.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése